12 Ocak 2012 Perşembe

SICAK BİR GELİŞME...KOSKA FIRINDA HELVA...


Soğuk günlerde Koska'dan fırında helva!


“Koska Fırında Helva” 250 gramlık paketlerinde 4,75 TL’den satışa sunuluyor.

Türk mutfağının vazgeçilmez tatlısı helvanın değişmez adresi KOSKA yepyeni bir lezzetle karşınıza çıkıyor. Soğuyan havalarda içinizi ısıtacak “KOSKA Fırında Helva” sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmez tadı olacak.

Geleneksel lezzetlerin modern yorumcusu KOSKA, sofralarınıza vazgeçemeyeceğiniz yepyeni bir lezzet sunuyor. Soğuk kış aylarının giderek yaklaştığı günlerde içinizi ısıtacak KOSKA Fırında Helva; alıştığınız helva kültürüne farklı bir yorum getiriyor.

Sadece 10 dakikada fırında ısıtılarak hazırlanan ve tazeliğini uzun süre koruyan “Koska Fırında Helva” 250 gramlık paketlerinde 4,75 TL’den satışa sunuluyor.

Bu aralar işyerimde gelen kargocular ajanda,kalem,takvim vb.paketler getirdikleri için açıkçası tarafıma gelen paketin diğer gelenler gibi olduğunu düşündüm ..Paketi teslim aldıktan sonra açmadan işime devam ettim...amaaaaaaaaaaa bilseydim ben onun içinde beni cezbedecek bişey var ....Tabi sonra kutunun üstünü okuyunca anladımki KOSKAnın bensiz boğazından geçmemiş banada yollamış:))))
Ben kendimi bildim bileli KOSKANIN reçelleri,tahini,pekmezi,lokumları,helvaları,krokanları ve gofretleri evimizden eksik olmamıştır...Hele hele KOSKANIN bu son zamanlardaki lezzet artışı beni cezbediyor öyle böyle değil.....Bütün bu güzel lezzetlerden sonra birde Fırında Helva ile mutfağımızı ve midelerimizi bayram alanına çevirdi diyebilirim...250 Gramlık paketlerde fırında 10 dk da hazırlanabilecek bu tatlıyı gelen misafirlerinizede hiç tereddütsüz ikram edebilirsiniz.


Bu şık paketde oldukça keyifliydi...Midi fırınım ve KOSKA helvalarım için Teşekkürler ediyorum Sevgili KOSKA ailesine....


SEVGİLERİMLE....

2 yorum:

Emine Kaya dedi ki...

Gelibolu17'nin düzenlediği
"Çay,Kahve Bahane" etkinliğine 20 OCAK-6 ŞUBAT tarihleri arasında
http://mutfakincisi.blogspot.com/ yani ben ev sahibeliği yapacağım...
Bildiğiniz gibi çay kahve bahanedir çoğu zaman,dostlarla,arkadaşlarla,dertleşmek,görüşmek için.bir çoğumuz sevdiğimiz bir arkadaşımıza ziyarete giderken "hadi çayı koy" geliyorum diye gideriz,yada müsaitsen "sabah kahvesine geleceğim" deriz...
Çünkü o sohbet muhabbet kuru kuruya olmaz,tamam tatlı dil güler yüzde gereklidir,hatta suratı sirke satan bir ev sahibi size bal baklavada ikram etse orda çok kalmak istemezsiniz öyle değilmi,ordan ayrılmak için sabırsızlanırsınız....
“Allah’a ve âhiret gününe iman eden kimse misafirine ikram etsin. Allah’a ve âhiret gününe iman eden kimse akrabasına iyilik etsin. Allah’a ve âhiret gününe iman eden kimse ya faydalı söz söylesin veya sussun!”
Muhammed Mustafa (s.a.v)
Ve yukarıdaki güzel hadis-i şerifi sizlerle paylaşıp,evlerinize gelen misafirlerinize,eşinize,çocuklarınıza,yada bu dünya hanesinde en güzel misafir benim deyipte kendiniz için hazırlamış olduğunuz birbirinden güzel tariflerinizi,ikramlarınızı sayfalarınızdan almaya geleceğiz :)
Tariflerinize "çay,kahve bahane" etkinliği için Mutfak İncisi (Emine Kaya)'ne gönderiyorum yazıp bana haber verirseniz,büyük bir zevkle gelip tariflerinizi alıp
http://mutfakincisi.blogspot.com adresimde yayınlayacağım :)
Son olarak arkadaşlar,her zamanki gibi etkinliğimize herkes davetlidir,(lütfen davetiye götüremediğimiz arkadaşlarımız kırılmasınlar)

Adsız dedi ki...

Merhaba Gönül Hanım,ben Sude sizin sıkı takipçilerinizdenim biriyim ben sizi sürekli takip etmiş bir hayranınız olarak sizin son zamanlarda bloğunuzu reklamlarla geçiştirmenizi ve tarif vermemenizi üzüntü ile karşılıyorum. Sizin o davet masalarınızı,diğer blog arkadaşlarınızla olan aylık buluşmalarınızı ve hoş yazılarınızı çok özledik lütfen eski günlerinizdeki gibi bol tarifli, menülü,davet masalarınızla bizimle paylaşmaya devam edin çok yoğun olduğunuzdan bahsediyorsunuz olsun bloğunuza biraz zaman ayırarak bizleri mutlu etmiş olursunuz Sevgilerimle